Yemek Fabrikası

SEÇSAN yemek fabrikası olarak  hazır yemek sektöründe Türkiye’nin en modern ve yüksek kapasiteli tesisine sahiptir. Endüstriyel mutfak ekipmanlarını İnoksan Mutfak tarafından uygulanan seçsan, uzun yılların vermiş olduğu deneyimlerle, yemek üretim tesisinin al yapısını en ince ayrıntılarına kadar oluşturarak İzmir yemek fabrikaları arasında en üst sıralarda yerini almıştır.

Seçsan yemek fabrikası; sebze ve meyvelerin yıkama, doğrama işlemleri el değmeden dünyanın en süt teknolojisine sahip Kronen makinalarını kullanmaktadır.

Türkiye bir ilki gerçekleştiren Seçsan yemek fabrikası, yemek pişirmede insan sağlığına vermiş olduğu gerçek değerin bilinciyle kalp, damar hastalıklarna ve kansorejen etki yapan yağda kızartma işlemini kaldırıp, dünya markası Rational Kombi pişirme fırınlarıyla kızartma ve yemekleri yağsız, besin değerlerini yitirmeden servis yapmaktadır. Böylece yemek şirketleri arasında özel yerini almıştır.

Et ve et ürünleri otomatik makinelerde el değmeden hazırlanıp, tüketime sunulmaktadır. 

Seçsan yemek fabrikası

– Merkez mmutfaklarında üretilen yemekler, müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevk eder.

– Paslanmaz çelik gastronom küvetlere porsiyonlanan yemekler lezzet ve kokuları korunarak termobaks taşıma sistemleri içine yerleştirilir.

– Termobaks kaplarda taşınan yemekler piştikten 8 saat sonra bile aynı sıcaklığı ve tazeliğini koruyarak servise sunulur.

– Taşıma süresince dış etkenlerden korunarak mikrobik risklerin oluşması engellenir.

– Termobaks taşıma sistemleriyle sıcak yemekler sıcak zincir, soğuk yemekler ve tatlılar soğuk zincir ile müşteriye ulaştırılır.

– Taşınmaya hazır termobaks kaplar, özel dizayn edilmiş yemek taşıma araçlarımızla, en kısa sürede müşterilerimize ulaştırılır.

– Merkezimiz tarafıdan sürekli izlenen modersn sevkiyat filomuz GPRS sistemiyle donatılmıştır.

– Bu sistem ile müşterilerimize pişirme anındaki lezzet ve kalitede yemek servisi yapılır.