Tabldot

Tabldot; seçme olanağı olmayan, iki, üç ya da dört çeşit yemekten meydana gelen bir öğünlük yemek listesidir ve listedeki bütün yemekler için sabit bir fiyat uygulanır. Tabldot yemek; seçmesiz yemekte denilebilir. Tabldot yemeğe karşı özensiz, kalitesiz olarak üretildiği bir takım ön yargılar vardır. SEÇSAN olarak, diğer yemek çeşitlerimizde olduğu gibi tabildot yemek üretimimizde de aynı hassasiyet ve özeni göstermekteyiz. 

İzmir tabldot firmaları arasında bulunan SEÇSAN toplu yemek, hazır yemek, tabldot yemek ve izmir catering alanında da faaliyet göstermektedir. Tabldot, restoran terminolojisi olarak kullanılır ve çeşitli yemekleri kapsayan sabit ücrete tabii sabit bir menüyü belirtir. Menülerimizi düzenli aralıklarla değiştirmekteyiz. Memnun kalmadığınız, değiştirmek istediğiniz yemeklerde veya size özel olmasını istediğiniz menüde oluşturabiliriz. 

SEÇSAN’ın bu alandaki amacı günün koşuşturması için de şirketlerin bir de hazır yemek ya da tabldot yemek derdi ile uğraşmasına ve zaman kaybetmesine son vermektir. SEÇSAN tabldot yemeklerinde, sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki önemini bilen uzman ekibiyle insan sağlığını ön planda tutarak yemek üretimi yapmaktadır.

SEÇSAN, tabldot yemek üretimi alanındaki performansı ile kurumların yemek sorununa en iyi ve ideal şekilde çözümü sunmaktadır. Firmalara tabldot anlayışını değiştirerek sunan SEÇSAN firması hem personeli memnun edip hem de firmaların maliyetini düşürerek en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.