catering
yemek catering

Yemek Catering

Yemek catering hizmeti için SEÇSAN doğru adres. Yemek; canlıların hayatlarını sürdürmeleri için vazgeçemeyecekleri bir ihtiyaç.  Catering ingilizce yiyecek tedarik etme, yemeklerin hazırlanmasını ve hizmetini üstüne alma anlamına gelmektedir. SEÇSAN olarak yemek ihtiyacınızı ve cateringi lezzet, kalite ve konforla buluşturuyor yemek catering hizmetimiz ile sizelere sunuyoruz.. 

SEÇSAN dünya standartlarında hazır yemek yaparak, İzmir yemek fabrikaları arasında önemli bir yerde bulunmaktadır. Catering hizmetimizde, dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini, geleneksel Türk konukseverliğiyle birleştiriyor, konforu ve güvenliği temel alan çağdaş hizmet anlayışımız çerçevesinde, misafirlerimize uluslararası gıda standartlarına uygun, kaliteli ve sağlıklı yemekler sunuyoruz, yemeklere ruh katarak lezzetlendiriyor ve damak zevkinize uygun yapıyoruz. Zamanla değişen iş ortamı ve şekilleri, beraberinde catering firmalarında da yapısal değişikliği gündeme getirmiştir. Teknolojiyi takip eden SEÇSAN yemek fabrikası olarak makinalarımızı yeniliyoruz.

Yemek Catering hizmetlerimiz; Catering

Davet organizasyon, özel davetler, Düğün, nişan organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış kokteylerinde yemek catering hizmetlerimiz. Yapılan çalışmalar; davetiye hazırlanması, baskısı, Servis elemanları, Servis ekipmanları,  Masa – sandalye temini, Bisto masa, Balon süsleme, Masalara canlı çiçek sunumu, Açık büfe hizmetleri, Müzik ve ışık organizasyonu, Yer fişeği gösterileri, Havai fişek gösterisi, Fotoğraf ve kamera hizmetleri, Ulaşım Servis, Yürüyüş yolu, Oturma planı hizmeti, Mekan tespiti, Mekan süsleme, Animasyon ekibi (palyaço..), İşyeri bayrak, flema asılması

Yemek Catering Hizmetlerimiz; Hazır yemek

Yerinde Yemek Üretim : Hazır yemek in bu hizmetinde şirketlerin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde üretim imkanı sağlamaktadır. Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı SEÇSAN’ın deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır.

Taşıma Yemek Sistemi : Hazır yemek in bu hizmetinde SEÇSAN, merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar. Hazır yemekler sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır. Böylece yemekler uzun süre sıcaklık ve soğukluğunu korumakta ve ilk piştiği andaki lezzetini kaybetmemektedir. 

İşletmenizin yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir.

Hazır yemekte kaliteli,  verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi, yüzlerce firma gibi siz de SEÇSAN tecrübesine bırakabilirsiniz.

catering
Catering

TEKLİF ALIN

Sizlere En Kaliteli Yemek Hizmetlerini Vermek İstiyoruz...

Güvenilir ve Kaliteli Yemek:

42 yıllık uzmanlığımızla,güvenilir ve kaliteli yemek hizmetini sizlere sunmak istiyoruz.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek:

En sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetini uygun fiyata ve yüksek kalite ile alın.
Yemek Şirketleri