Hazır Yemek

Hazır yemek, kısa sürede hazırlanan ve genellikle ayaküstü yenilen yemeklere denmektedir. SEÇSAN hazır yemek anlayışını tamamen değiştirerek evde yapılan yemek lezzetiyle sunmaktadır. Ayrıca SEÇSAN toplu yemek, izmir tabldot, tabldot yemek ve izmir catering alanında faaliyet gösterdiği gibi hazır yemek alanında da göstermektedir. Hazır yemek, şirketelerin yemek problemini çözebilen en pratik yoldur. SEÇSAN hazır yemek ile en uygun fiyatlarla şirketinizin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.  

Yerinde Yemek Üretim

Hazır yemek in bu hizmetinde şirketlerin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde üretim imkanı sağlamaktadır. Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı SEÇSAN’ın deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. 

Taşıma Yemek Sistemi

Hazır yemek in bu hizmetinde SEÇSAN, merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar. Hazır yemekler sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır. Böylece yemekler uzun süre sıcaklık ve soğukluğunu korumakta ve ilk piştiği andaki lezzetini kaybetmemektedir.  İşletmenizin yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir. Hazır yemekte kaliteli,  verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi, yüzlerce firma gibi siz de SEÇSAN tecrübesine bırakabilirsiniz.