Yemek Fabrikası

Tabldot Yemek

Tabldot yemek; seçmesiz yemekte denilebilir. Tabldot, restoran terminolojisi olarak kullanılır ve çeşitli yemekleri kapsayan sabit ücrete tabii sabit bir menüyü belirtir. Tabldot yemek dendiğinde insanlarda önyargılar oluşmakta, kalitesiz ve özensiz yemek hissi uyandırmaktadır. SEÇSAN gıda tabldot yemek ile ilgili tüm bu önyargıları kırma çabasındadır. SEÇSAN tabldot yemek üretim hizmetleri, uzman kadrosu, usta aşçıları, kalite ve hijyen politikasıyla 33 yıldır aralıksız sizlere hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük yemek fabrikalarından olan SEÇSAN, 7600m2 kapalı toplu yemek üretim alanında, 7 gün 24 saat kesintisiz tabldot yemek üretimi yaparak, günde 24.000 kişiye hazır yemek hizmeti vermektedir.

SEÇSAN menülerimizi düzenli aralıklarla değiştirmekteyiz. Memnun kalmadığınız, değiştirmek istediğiniz yemeklerde veya size özel olmasını istediğiniz menüde oluşturabiliriz.

Yemek ile ilgili her türlü ihtiyaçlarınızda SEÇSAN’ın size göre bir çözümü mutlaka vardır. Organizasyon ve davetlerinizde izmir catering firmaları arasında en iyilerinden biri olan SEÇSAN’ı tercih etmelisiniz.

Yerinde üretim ve hazır yemek sistemi ile de işletmelere yemek hizmeti vermektedir.

TEKLİF ALIN

Sizlere En Kaliteli Yemek Hizmetlerini Vermek İstiyoruz...

Güvenilir ve Kaliteli Yemek:

42 yıllık uzmanlığımızla,güvenilir ve kaliteli yemek hizmetini sizlere sunmak istiyoruz.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek:

En sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetini uygun fiyata ve yüksek kalite ile alın.
Yemek Şirketleri