İzmir Catering

İzmir Catering firmaları arasında SEÇSAN; 42 yıllık deneyimi ile sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Catering; yiyecek içecek sağlama, ikram servisi yapma anlamına gelmektedir ve SEÇSAN izmir catering firmaları arasında ilk sıralardadır. Özel günlerinizde, doğum günü organizasyonlarında, düğünlerde, nişanlarda hazır yemek, toplu yemek alanlarında izmir catering firmaları arasında SEÇSAN’ı güvenle tercih edebilirsiniz.

SEÇSAN, açık ve kapalı mekanlarda yapılacak organizasyon ve davetlerde kullanılacak her türlü ekipmanı temin eder. Özel mönüler, açık büfe mönüleri, iftar mönüleri, brunch mönüleri ve istekleriniz doğrultusunda oluşturabileceğiniz her türlü mönü ikramını en kusursuz şekilde sunar.

İzmir catering firmaları arasında SEÇSAN, 100 kişiden başlayarak istenilen sayıdaki misafire hizmet ve ikramı profesyonel kadrosuyla organize edebilmektedir. En iyi şekilde kutlamanıza yardımcı olarak organizasyonlarınızı, davetlerinizi kusursuz ve unutulmaz kılmaktatır. Size mutlu anlarınızı yaşamak kalır.

İzmir Catering hizmetlerimiz; 

Davet ve Organizasyon Özel Davetler, Düğün, Nişan Organizasyonları, Piknik Organizasyonları, Açılış Kokteyllerinizi SEÇSAN İzmir catering firması ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygun fiyat ve mükemmel hizmet almak istiyorsanız izmir catering firmalarından SEÇSAN’ı tercih etmelisiniz. Müşterilerden aldığımız bilgiler ve istekler doğrultusunda izmir catering alanında SEÇSAN firması olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız.

İzmir catering anlayışını değiştiren SEÇSAN toplu yemek, hazır yemek ve tabldot yemek hizmetleri de vererek müşterilerin yemek konusunda doğabilecek her türlü ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlar.