Toplu yemek İzmir
Toplu Yemek

Toplu Yemek

Toplu yemek sektöründe lider firmalar arasında olmayı hedefleyen SEÇSAN İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 7600m2 kapalı toplu yemek üretim alanında, 7 gün 24 saat kesintisiz ( tabldot ) yemek üretimi yaparak, günde 24.000 kişilik toplu yemek çıkarmaktadır. Tabldot yemek; seçmesiz yemekte denilebilir. Tabldot, restoran terminolojisi olarak kullanılır ve çeşitli yemekleri kapsayan sabit ücrete tabii sabit bir menüyü belirtir. Menülerimizi düzenli aralıklarla değiştirmekteyiz. Memnun kalmadığınız, değiştirmek istediğiniz yemeklerde veya size özel olmasını istediğiniz menüde oluşturabiliriz.

Tabldot yemek e karşı olumsuz ön yargılar vardır. SEÇSAN olarak bu ön yargıları yıkma çabasındayız. Firmamızda toplu yemekler yapılırken alanında uzman olan gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri belirlenerek yemek üretimlerimiz yapılmaktadır. Toplu yemeklerimizin yapımında üretiminde gösterilen incelik kullanılan araçlara da gösterilmiş ve birinci sınıf araçlarla el değmeden hijyen bi şekilde hazır yemeklerimizin yapımı gerçekleşmektedir. Toplu yemek yapımında kullanılan malzemelerde de çok titiz davranılmaktadır. Hazır yemek yapımında ki yaş sebze ve meyve alımı günlük yapılarak taze olarak müşterilere sunulmaktadır. SEÇSAN T.S.E, ISO ve gıda üretim izni olmayan ham madde ürünleri hiç bir şekilde kullanılmamaktadır.  

Toplu yemek hizmetlerimiz

Toplu yemek hizmetimizden, yerinde yemek üretim veya taşıma yemek sistemlerinden birini seçerek hazır yemeklerimizden faydalanabilirsiniz. SEÇSAN firması olarak toplu yemek yapımında profosyenel kadromuz ile üretim aşamadaki bütün titizliğimiz toplu yemek sunumda da devam etmektedir. 

Toplu yemek servislerimiz, müşterilerimizin yemek saatleri göz önüne alınarak yapılmaktadır. 

Toplu yemek firmaları

TEKLİF ALIN

Sizlere En Kaliteli Yemek Hizmetlerini Vermek İstiyoruz...

Güvenilir ve Kaliteli Yemek:

42 yıllık uzmanlığımızla,güvenilir ve kaliteli yemek hizmetini sizlere sunmak istiyoruz.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek:

En sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetini uygun fiyata ve yüksek kalite ile alın.
Yemek Şirketleri