İzmir Tabldot
Sağlıklı Yemek

İzmir Tabldot

İzmir tabldot firmaları arasında bulunan SEÇSAN toplu yemek, hazır yemek, tabldot yemek ve izmir catering alanında faaliyet gösterdiği gibi izmir tabldot alanında da göstermektedir. Tabldot yemek; seçmesiz yemekte denilebilir. Tabldot, restoran terminolojisi olarak kullanılır ve çeşitli yemekleri kapsayan sabit ücrete tabii sabit bir menüyü belirtir. Menülerimizi düzenli aralıklarla değiştirmekteyiz. Memnun kalmadığınız, değiştirmek istediğiniz yemeklerde veya size özel olmasını istediğiniz menüde oluşturabiliriz. 

SEÇSAN’ın bu alandaki amacı günün koşuşturması için de şirketlerin bir de hazır yemek ya da tabldot yemek derdi ile uğraşmasına ve zaman kaybetmesine son vermektir. SEÇSAN izmir tabldot yemeklerinde, sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki önemini bilen uzman ekibiyle insan sağlığını ön planda tutarak yemek üretimi yapmaktadır.

SEÇSAN, izmir tabldot yemek üretimi alanındaki performansı ile bu soruna en iyi ve ideal şekilde çözüm bulmaktadır. 

Hazır yemek hizmetlerimiz

Yerinde yemek üretimi ve taşıma yemek sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmalara izmir tabldot anlayışını değiştirerek sunan SEÇSAN firması hem personeli memnun edip hem de firmaların maliyetini düşürerek en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

İzmir tabldot anlayışını değiştiren SEÇSAN toplu yemek, hazır yemek ve izmir catering alanındada bir çok faaliyet göstererek izmir tabldot anlayışına yeni bir açılım getirmiştir. 

Toplu Yemek

TEKLİF ALIN

Sizlere En Kaliteli Yemek Hizmetlerini Vermek İstiyoruz...

Güvenilir ve Kaliteli Yemek:

42 yıllık uzmanlığımızla,güvenilir ve kaliteli yemek hizmetini sizlere sunmak istiyoruz.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek:

En sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetini uygun fiyata ve yüksek kalite ile alın.
Yemek Şirketleri