preloader
Edit

Hakkımızda

42 yıl önce, toplu yemek üretim hizmeti vermek amacıyla kurulan SEÇSAN, verdiği kaliteli hizmetle sektöründe lider konumdadır.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 7600 m2alanda kurulu,İzmir'in en yüksek kapasiteli modern tesislerinde Dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Kuruldugu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan SEÇSAN, alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğitmektedir.

SEÇSAN, günlük 24000 kişiye toplu yemek hizmeti vermektedir.Kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde yemek üretiminin yanında organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir.

SEÇSAN kalitesini ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarıyla belgelemiştir.

İletişim Bilgileri

İletişim

0232 328 00 33
Catering Şirketleri

Catering

Catering en yalın ifadeyle toplu yemek hizmetidir. Bu tanımdan hareketle catering faaliyeti, kişilere ya da kurumlara isteklerine bağlı olarak yemek ya da ikram menüsü hazırlamaktır. Ancak elbette catering şirketleri bu tanımı genişletmemiz gereken çok daha fazla hizmet ve etkinlik alanında çalışmaktadır. Örneğin kokteyl, balo, doğum günü partileri, özel toplantı yemekleri, kişilere özel (evlilik yıldönümü ya da küçük katılımlı nişan, söz vb. organizasyonlar) sunumlar gibi organizasyonları da gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda, catering bir organizasyon hizmetidir.

Bir catering firması, hizmet akdine uygun şekilde, müşterilerine yiyecek ve içecekleri ideal sıcaklıklarında, hijyen ve gıda güvenliği kurallarına uygun, sağlıklı bir şekilde sunmakla sorumludur.
Her catering firması, müşterilerinin seçimlerini en küçük detaya varana değin göz önünde tutmalı ve menüleri tamamen müşterilerinin istek ve seçimlerine uygun bir şekilde hazırlamalıdır. Bu noktada catering şirketi, kendi çalışanlarını istihdam edebilir ya da belirli anlaşmalara uygun şekilde taşeron olarak diğer kurumlardan yemek ya da personel desteği satın alabilir. Bu anlaşma, iki taraf arasında karşılıklı olarak ve verimlilik beklentileri ekseninde şekillendirilir.
Yemeklerde tercih edilen sebze, meyve, et, yağ, şeker, tuz ve baharatlara kadar kullanılan ürünlerin hem taze hem de belirli kıstaslara uygun kalitede olması temel beklentidir. Tüketilen gıdaların insan sağlığını direkt olarak etkileyebilecek olması nedeniyle hijyen, doğallık, tazelik, sağlık ve kalite normları elbette önemlidir. Bu konuyla ilgili belirgin bir örnek verecek olursak, en doğru catering firmaları hem yemek çeşitleri ve lezzetleriyle hem de masa yerleşimi, sunum ve servis zarafeti ile beklentileri tam olarak karşılayacak nitelikte olmalıdır.
II. Dünya Savaşı’ndan sonra, özellikle de 1950’lerin ortalarında gelişmeye başlayan catering faaliyetleri, 1980’lerin ilk yarısından itibaren ülkemizde sıklıkla tercih edilmeye başlamış bir hizmet koludur. İlk yıllarda sadece oteller, moteller ve turistik tesisler tarafından tercih edilen catering hizmetleri zaman içinde büyük yol kat etmiş, bu alanda uzmanlaşmaya başlayan firmaların çoğalması ile rekabet büyük ölçüde artmış ve çok daha kaliteli hizmet verilmeye başlamıştır.
Catering

Catering Firmalarında Olması Gerekenler

Bir catering şirketi, farklı damak tatları, diyet beslenme seçenekleri, vejetaryen-vegan gibi hassasiyet gösterilmesi gereken tercihler ve dini inançlara uygun menüleri dikkate alarak yiyecek ve içecek gereksinimlerine odaklanmak zorundadır. Zira bazı durumlarda, kişilerin beslenme tercihleri ve dini açıdan öncelikleri, yemek hazırlığında önemli rol oynar. Dolayısıyla catering firması, kişisel hassasiyetlere de özel bir dikkat göstermelidir.
 
Hayli geniş bir hizmet repertuarına sahip olan catering firmalarında fiyatlar önemli farklılıklar gösterir. Zira küçük ölçekli ve sade bir organizasyon ile büyük ve çok detaylı bir organizasyon arasında donanım, personel, araç-gereç, malzeme ve iş süreci açısından ciddi farklar bulunur. Catering fiyatları bu farklara göre belirlenir. Fakat fiyatların belirlenmesinde bunların dışında daha pek çok faktör bulunmaktadır.

Diyet Beslenme Seçenekleri

Zamandan Tasarruf

Vejetaryen-Vegan Hassasiyeti

42 Yıllık Tecrübe

Dini İnançlara Uygun Menüler

Fiyattan Tasarruf

TEKLİF ALIN

Sizlere En Kaliteli Yemek Hizmetlerini Vermek İstiyoruz...

Güvenilir ve Kaliteli Yemek:

42 yıllık uzmanlığımızla,güvenilir ve kaliteli yemek hizmetini sizlere sunmak istiyoruz.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek:

En sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetini uygun fiyata ve yüksek kalite ile alın.
Yemek Şirketleri

Türkiye’nin Lider Toplu Yemek Şirketi

Firma Hakkında

Bizden Haber Alın

En son haberlerimiz ve makalelerimiz için kaydolun. Size spam postalar göndermeyeceğiz.

Copyright © 2022 SEÇSAN Yemek Üretim Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.