preloader
Edit

Hakkımızda

42 yıl önce, toplu yemek üretim hizmeti vermek amacıyla kurulan SEÇSAN, verdiği kaliteli hizmetle sektöründe lider konumdadır.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 7600 m2alanda kurulu,İzmir'in en yüksek kapasiteli modern tesislerinde Dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Kuruldugu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan SEÇSAN, alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğitmektedir.

SEÇSAN, günlük 24000 kişiye toplu yemek hizmeti vermektedir.Kamu kuruluşları, askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde yemek üretiminin yanında organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir.

SEÇSAN kalitesini ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarıyla belgelemiştir.

İletişim Bilgileri

İletişim

0232 328 00 33
Catering Şirketleri

CATERİNG EVENTS

Catering events, son yıllarda restoran ve hazır yemek terminolojisine dahil olmuş ve şöhreti her geçen gün artan bir kavram olmuştur. İngilizceden dilimize davet ve organizasyon toplu yemek hizmetleri olarak çevirebileceğimiz catering events hizmetleri; düğün, nişan, kına gecesi, iftar yemeği, doğum günü ve mezuniyet gibi davet ve organizasyonlardaki yemek hizmetlerinin üretimden servise, sunumdan temizliğe, kısacası A’dan Z’ye kadar verilmesidir. Tabldot servis ve açık büfe olmak üzere genellikle iki farklı tipte gerçekleştirilen catering events hizmetlerinde sadece yiyecek ve içecekler değil, masa düzenlemesi, servis alanının süslenmesi ve dekore edilmesi de yer alır. Yemekler, her türlü hijyen kuralına uyularak hazırlanmaktadır. Sunum personelinin sempati ve ilgi ile servise her an hazır olması da elbette organizasyonun sahipleri tarafından önem verilen ölçütler arasındadır.

Catering events, 1990’lı yıllarda ortaya çıkmış ancak özellikle 2000’li yıllardan itibaren yaygın hale gelmiş bir toplu yemek ve servis hizmetidir. Tamamıyla profesyonel ekip ve donanımlarla verilen bu hizmet, her türlü yeme-içme gereksinimini eksiksiz biçimde karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Catering events hizmetlerinde etkinliğin yapılacağı mekân, ortam ve katılacak davetli profili önemlidir. Zira menü ve servis kurgusu bu kıstaslara göre yapılmakta, ilave ve eksiltmeler de yine bu kıstaslar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Örnek olacak bir hizmet anlayışı

Catering events; çekici görünümler, kusursuz sunum, güler yüzlü personel, yüksek hijyen kalitesi ve elbette lezzetli yiyecekler vaat etmeli ve bunları gerçekleştirmelidir. Günümüzde catering firmaları genellikle üst düzey hizmet verirken bazı firmalar bu düzeyin aşağısında kalmakta ve ne yazık ki istenilen sonuçları verememektedir. Ancak ülkemiz, yemek hizmetleri konusunda oldukça başarılı firmalara sahiptir. Çok geniş çaplı resepsiyonlarda dahi mükemmel performanslar ortaya koyan yemek şirketleri, bu konuda örnek olabilecek bir hizmet anlayışına sahiptir.

Catering

Catering firmalarından beklentiler

Catering firmaları onlarca, yüzlerce, hatta bazen binlerce davetlinin katıldığı organizasyonları yönetme sorumluluğunu alabilme cesaretini gösterebilmelidir. Yemeklerin yapımı, nakli, masa ve büfe düzeninin kurulması, stantların hazırlanması, personelin tam anlamıyla hazır olması, araç-gereç ve ekipmanların eksiksiz olması ve hepsinin çalışır durumda olması, meydana gelebilecek olumsuzluklarda (kriz anlarında) krizi kolaylıkla yönetebilecek yönetici ve firma sorumlularının hazır bulunması, böyle bir durumda anında müdahale etmesi, işlerin en ince detayına kadar programlanmış olması vb. Tüm bunlar catering firmalarının görev ve sorumluluklarıdır. Dolayısıyla catering events kavramı son derece ciddi ve pek çok bileşenden oluşan bir süreçtir. Her ünite ve görevli her personel, başından sonuna kadar titizlikle görevini sürdürmeli ve iş planına göre hareket etmelidir.

Catering events hizmetleri, pek çok değişkene göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Bu noktada firmaların belirlediği standart hizmetlerin yanı sıra müşterilerin isteği ile hazırlanabilecek özel menü ve servisler olabilir. Elbette istek üzerine hazırlanan özel çalışmalarda fiyatlar yükselecektir.

Diyet Beslenme Seçenekleri

Zamandan Tasarruf

Vejetaryen-Vegan Hassasiyeti

42 Yıllık Tecrübe

Dini İnançlara Uygun Menüler

Fiyattan Tasarruf

TEKLİF ALIN

Sizlere En Kaliteli Yemek Hizmetlerini Vermek İstiyoruz...

Güvenilir ve Kaliteli Yemek:

42 yıllık uzmanlığımızla,güvenilir ve kaliteli yemek hizmetini sizlere sunmak istiyoruz.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek:

En sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetini uygun fiyata ve yüksek kalite ile alın.
Yemek Şirketleri

Türkiye’nin Lider Toplu Yemek Şirketi

Firma Hakkında

Bizden Haber Alın

En son haberlerimiz ve makalelerimiz için kaydolun. Size spam postalar göndermeyeceğiz.

Copyright © 2022 SEÇSAN Yemek Üretim Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.